Franczyza, a marketing

Franczyza, a marketing

Każdy doświadczony przedsiębiorca, zdaje sobie sprawę z tego, jak istotny dla powodzenia wszelakiego biznesu jest marketing, czyli działania mające na celu dotarcie do jak najszerszego grona konsumentów i zachęcenie ich do skorzystania z oferowanych przez nas usług. Są one kluczowe, gdyż niejednokrotnie przesądzają o powodzeniu przedsiębiorstwa na danym rynku. Marketing sprawia, iż marka staje się rozpoznawana i wybija się na tle konkurencji, dzięki czemu łatwo zapada w pamięć i kojarzy się  społeczeństwu z określonymi cechami, takimi jak jakość, stabilność, opłacalność.

Franczyza, a marketing

Dla franczyzobiorców kwestia rozplanowania działań marketingowych jest nieco prostsza, niż dla większości przedsiębiorców, otwierających firmę na własną rękę. Wykupując prawa do licencji franczyzowej, otrzymujemy również kompleksowo opracowane przez franczyzodawcę know-how, a więc przepis na prowadzenie biznesu z powodzeniem. Jego niezwykle istotnym elementem jest właśnie marketing.

Dzięki doświadczeniu zdobytemu na wcześniej powstałych punktach, jak i w wyniku przeprowadzonych badań rynkowych, wywiadów konsumenckich franczyzodawca doskonale zdaje sobie sprawę, jakie chwyty reklamowe najbardziej przemawiają do konsumentów oraz które działania najszybciej i najkorzystniej zwiększają obrót zarówno poszczególnych jednostek, jak i całej sieci. Korzystając z nich, bez większego problemu możemy zadbać o rozpoznawalność własnego punktu, nie musimy się przejmować ewentualnym niepowodzeniem.

Marketing sieci Topaz

Marka Topaz powstała w 1993 roku w Polsce i od tego czasu przeobraziła się w niezwykle prężnie rozwijającą się sieć sklepów, działających na terenie czterech województw: mazowieckiego, podlaskiego, warmińsko-mazurskiego oraz lubelskiego. Pod naszym szyldem w chwili obecnej funkcjonuje niemal 80 sklepów i w dalszym ciągu rośniemy w siłę!

Jednym z czynników, jakie przyczyniły się do sukcesu naszej sieci, jest doskonale opracowany przez fachowców marketing, z którego korzystają również nasi franczyzobiorcy.

Do oferowanych przez nas narzędzi należą między innymi: kolportaż gazetek, weekendowe akcje promocyjne, akcje bilbordowe, programy lojalnościowe „Karta Stałego Klienta”, akcje plakatowe, a nawet wakacyjny piknik, organizowany dla wszystkich naszych klientów oraz współpracujących z nami firm.
Jeśli należysz do osób ambitnych, które zainteresowane są otworzeniem własnego biznesu – zapoznaj się z nasza ofertą franczyzową. Zapewniane przez nas sprawdzone narzędzia marketingowe niewątpliwie przełożą się na ogromny sukces Twojego punktu i pozwolą Ci zwiększyć zyski w niezwykle krótkim czasie!

Więcej ciekawych informacji uzyskasz na Topaz24.pl

Previous Zwrot za materiały budowlane – kogo dotyczy i na jakich zasadach
Next Jakie dokumenty są potrzebne, kiedy bierzemy auto w leasing?

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

Wchodzą w życie nowe przepisy o odnawialnych źródłach energii

Nowelizacja ustawy o odnawialnych źródłach energii (OZE) istotnie zmienia system wsparcia energetyki odnawialnej – opłata zastępcza zamiast stałej kwoty zostanie powiązana z rynkowymi cenami praw majątkowych wynikających ze świadectw pochodzenia energii. Takie

Finanse 0 Comments

W polskim sektorze bankowym rozwija się nowa specjalizacja

Jednym z efektów konsolidacji sektora bankowego w Polsce jest postępująca specjalizacja banków. W obszarze kredytów hipotecznych zaczynają się pojawiać instytucje zajmujące się zarządzaniem portfelami takich kredytów. Choć nie są one agresywnymi graczami rynkowymi

Wiadomości 0 Comments

W ubiegłym roku pacjenci 75+ kupili leki na receptę o wartości 4 mld zł

Trwają prace nad ustawą o bezpłatnych lekach dla osób powyżej 75 roku życia. To duża ulga dla seniorów. W samym tylko 2015 r. wydali oni na sprzedawane na receptę farmaceutyki 4,3 mld zł –

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź