Jaki zawód daje niskie wynagrodzenie?

Jaki zawód daje niskie wynagrodzenie?

Aktualnie większość osób wybiera kierunek studiów w odniesieniu do swojego hobby i największych pasji. Tylko niewielka część młodych ludzi poszukuje dochodowego wykształcenia, który da wysokie zarobki, ale dużo mniej samorealizacji. Na jakich posadach nie zarabia się dużo?

Zgodnie z ustaleniami najniższa krajowa pracownika zatrudnionego w ramach umowy o pracę wynosi obecnie 1600 zł brutto. To suma niewielka, zazwyczaj nie wystarczy na najważniejsze potrzeby i opłacenie rachunków. Jest to szczególnie trudne, gdy na utrzymaniu pozostaje cała rodzina.

Kwota minimalna zazwyczaj wypłacana jest pracownikom ochrony, ekipom sprzątającym, sprzedawcom oraz kelnerom (nie doliczając napiwków). Oprócz tego wskazać trzeba pracowników administracyjnych, sekretarki oraz krawców.

Zdecydowanie gorzej jest w przypadku osób funkcjonujących na umowach tymczasowych. Wtedy nie istnieją żadne limity, a pracodawcy wykorzystują wysoki poziom bezrobocia i płaca krytycznie niskie pieniądze.

Jeśli poszukujesz informacji w zakresie finansowania przedsiębiorstw lub obniżenia kosztów prowadzonej działalności gospodarczej to napisz. Postaramy się skutecznie doradzić i zaproponować najlepsze rozwiązanie.-
* Wymagane

Dziękujemy za zainteresowanie finansowaniem działalności! Nasz konsultant skontaktuje się tak szybko, jak to tylko będzie możliwe!

Previous Co zmieniło się w podatku rolnym?
Next Na jakich zasadach należy archiwizować dokumenty księgowe?

Może to Ci się spodoba

Finanse 0 Comments

70 proc. seniorów otrzymuje świadczenie z ZUS na konto

2,4 mln seniorów pobiera emeryturę w formie gotówki. Coraz więcej emerytów korzysta jednak z rachunków bankowych. Przelew emerytury na konto jest bezpieczny. Banki doceniają emerytów jako klientów i coraz częściej przygotowują ofertę dopasowaną

Wiadomości 0 Comments

Duże polskie przedsiębiorstwo traci rocznie średnio 14 mln dolarów

Choć decydenci w firmach są świadomi konsekwencji związanych z przerwami w dostępie do systemu IT, to problem wciąż narasta. W ubiegłym roku na świecie duże firmy miały średnio po 15 takich nieplanowanych przestojów.

Finanse 0 Comments

Płatności za 20 lat, czy wiesz co cię czeka?

Bankowość internetowa obchodzi swoją porcelanową rocznicę. Dokładnie 20 lat temu możliwość dokonywania operacji bankowych przez Internet wprowadził amerykański Security First Network Bank. Wydarzyło się to 20 lat po upowszechnieniu bankomatów

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź