Najlepszy program do fakturowania

Najlepszy program do fakturowania

Jeśli zastanawiasz się co mógłbyś zmienić w swojej firmie, żeby lepiej funkcjonowała, to znamy odpowiedź. Nowy program Faktura Small Business Handel pozwoli Ci na lepszą obsługę klienta i równocześnie wydajniejszą pracę.

Mega-Tech zaprojektował program do fakturowania, który jest dedykowany małym i średnim przedsiębiorstwom. Oprogramowanie Faktura Small Business Handel jest banalne w obsłudze, intuicyjne i funkcjonalne. Dzięki aplikacji wystawianie faktur będzie zajmowało tylko chwilę, nawet jeśli klientem będzie firma zwolniona z VAT. Program jest w pełni zgodny z najnowszymi wymogami i pozwala na równoczesne korzystanie z niego na wielu stanowiskach.

Faktura Small Business Handel pozwala na wystawianie faktur cyklicznych i w dowolnej walucie. Możemy ustalać indywidualne rabaty i ceny dla klientów, dowolnie dostosowywać wygląd dokumentów, można także wczytać własne logo i pieczątkę firmy. Krótko mówiąc – program będzie wyglądał i działał tak, jak Tobie będzie najwygodniej z niego korzystać.

W aplikacji tworzymy własne kartoteki klientów, towarów i usług oraz zakupów. Dzięki spisom klientów oraz towarów i usług, faktury wystawimy w bardzo prosty i szybki sposób. Do kartoteki zakupów bezproblemowo możemy dopisywać nowe towary, a dzięki funkcji obsługi magazynów możemy na bieżąco kontrolować ich stan. Program pozwala na dodanie dowolnej ilości magazynów oraz na przesuwanie pomiędzy nimi towarów. Prowadzenie magazynu w aplikacji na pewno ułatwi inwentaryzacje.

Interesującą funkcją w programie jest także możliwość pobierania danych kontrahentów z bazy Głównego Urzędu Statystycznego. Nawet jeśli klient nie istnieje jeszcze w naszej kartotece, możemy bezproblemowo i szybko wystawić mu fakturę – wystarczy wpisać NIP oraz token weryfikujący, a program sam pobierze informacje z systemu.

Istnieje także mniej rozbudowany wariant aplikacji – Faktura Small Business, która nie zawiera m.in. funkcji magazynu. Co ważne, na stronie www.mega-tech.com.pl można zapoznać się z próbną wersją każdego z programów i poznać ich możliwości, zanim zdecydujemy się na zakup.

Jeśli poszukujesz informacji w zakresie finansowania przedsiębiorstw lub obniżenia kosztów prowadzonej działalności gospodarczej to napisz. Postaramy się skutecznie doradzić i zaproponować najlepsze rozwiązanie.-
* Wymagane

Dziękujemy za zainteresowanie finansowaniem działalności! Nasz konsultant skontaktuje się tak szybko, jak to tylko będzie możliwe!

Previous Pozytywna historia kredytowa – w jaki sposób ją budować?
Next Ignorowanie korespondencji od fiskusa działa na niekorzyść podatnika

Może to Ci się spodoba

Faktura 0 Comments

Faktury korygujące in plus – kiedy odliczyć naliczony podatek?

Zgodnie z przepisami podatkowymi prawo do obniżenia kwoty należnego podatku tworzy się w rozliczeniu, w którym podatnik dostał fakturę lub w ciągu dwóch następnych okresów rozliczeniowych. W przypadku, gdy nabywca

Faktura 0 Comments

Zmiany dotyczące wystawiania faktury VAT

W roku 2013 wprowadzonych zostało wiele innowacji w zakresie wystawiania faktury VAT. Podatnicy VAT musieli poznać nowe przepisy i dostosować je do swoich programów finansowo księgowych. Nowelizacja wprowadzona w bieżącym

Faktura 0 Comments

Nowości w sprawie faktur

Obecny rok jest czasem wielu zmian dla przedsiębiorców. Szczególnie jeśli chodzi o sposoby i metody fakturowania. Nowe ustalenia zostały wprowadzone spontanicznie i wiele osób, które prowadzi działalność może wciąż mieć

6 komentarzy

 1. Maciej90
  01 sierpnia, 01:25 Reply
  Witam, mam takie pytanie - przez jaki czas można używać wersji testowej owego programu? Czy konieczne jest później wykupienie licencji?
 2. Małgorzata
  01 sierpnia, 16:49 Reply
  Koniecznie muszę przetestować ten program. Jak dotąd pracowałam na wersjach próbnym innych, ale zaczęły mnie denerwować ciągłe reklamy. Z opisu wynika, że Faktura Small Business Handel ma wszystkie opcje, które są mi potrzebne. Zobaczymy jak wyjdzie w praktyce.
 3. Maciej90
  02 sierpnia, 23:36 Reply
  W porządku, dowiedziałem się, że zakup nie jest obowiązkowy po skończeniu się okresu próbnego. Wstawiam, gdyby kogoś to interesowało.
 4. kamilek3
  04 sierpnia, 17:59 Reply
  Programów do fakturowania jest tyle, że na prawdę jest w czym wybierać. Trzeba jedynie pamiętać o tym, żeby licencja została wykupiona. Wtedy mamy pewność, że działamy legalnie.
 5. JanK
  05 sierpnia, 10:06 Reply
  Co prawda nie używam tego programu, ale po wygaśnięciu licencji na pewno go przetestuje. Wielu znajomych zachwala sobie jego praktyczność i niezawodność, a wiemy jak bardzo jest to istotne w dużej firmie. Czy ktoś może wyrazić jakieś opinie na temat tego produktu? Będę się tym sugerować.
 6. Dondi96
  05 sierpnia, 22:16 Reply
  W dzisiejszych czasach mamy masę programów do fakturowania. Nawet w internecie istnieją już darmowe wersje takich programów, gdzie nie potrzeba nam wcale licencji.

Zostaw odpowiedź