Czy kobiety otrzymują od banków specjalne propozycje?
Aktualnie coraz więcej kobiet planuje założenie rodziny, awans zawodowy i reperowanie swojej sytuacji materialnej. Panie wykazują się większymi aspiracjami, mają więcej zainteresowań i konkretne pomysły na przyszłość. Przemiany te stały się dużym natchnieniem dla banków, które przedstawiają kobietom ciekawe i unikatowe rozwiązania. Jakimi trikami kuszą, co mają do zaoferowania?
Banki składają swoje oferty do kobiet młodych, aktywnych, które nieustannie robią zakupy, jedzą w restauracjach, chodzą do kina i pielęgnują zdrowie.
Po pierwsze proponują karty kredytowe o ciekawej kolorystyce oraz mnóstwo propozycji dodatkowych. Jest to na przykład dostęp do infolinii dla pań, na której można otrzymać pomoc w przeróżnym zakresie (opieka nad dzieckiem, kłopoty zdrowotne, rodzinne i tak dalej). Oprócz tego różne rabaty i kampanie promocyjne, które są kreatywnym urozmaiceniem i dodatkową metoda na oszczędzanie.
Dodatkowo banki opracowują programy lojalnościowe i przyznają karnety na siłownię, basen, do sauny, przydzielają darmowe bilety do kina, teatru czy opery. Próbują mieć wpływ na rozwój intelektualny i zawodowy kobiet, działają imię poprawy jakości życia.
red. Justyna Błahut
gazetapodatkowa.net
Może to Ci się spodoba
Jaką płacę minimalną ustalono na 2014 rok?
Zgodnie z prawem na początku nowego roku określana jest wartość płacy minimalnej. O wysokości decyduje Komisja Trójstronna, która cyklicznie podaje aktualne dane do wiadomości publicznej. Ile obecnie wynosi płaca minimalna?
Problemy z nieterminowymi płatnościami codziennością dla firm
Ponad 70 proc. małych i średnich przedsiębiorstw ma problem z nieterminowymi płatnościami. Blisko połowa przyznaje, że opóźnione lub niezapłacone zobowiązania wpływają na ich działalność. Choć skraca się czas oczekiwania na zapłatę, to
Tylko co trzeciemu Polakowi udaje się kontrolować swoje finanse
Polacy są mniej emocjonalni, a bardzie racjonalni w zarządzaniu swoimi finansami – wynika z globalnego badania GfK przeprowadzonego dla Nationale-Nederlanden. Ze względu na niechęć do ryzyka i brak odpowiedniej wiedzy chętniej oszczędzamy niż inwestujemy.
Prawie 5 mln Polaków nie korzysta z komputera i internetu. Podatki pogłębią jeszcze problem cyfrowego wykluczenia
W Polsce blisko 5 mln osób wciąż nie korzysta z internetu ani komputera, a pod względem wykluczenia cyfrowego sytuacja wygląda gorzej tylko w sześciu krajach Europy. Jedną z głównych przyczyn są zbyt wysokie koszty
Media społecznościowe to miejsce najgorętszych dyskusji o bankach i oszczędzaniu
Internauci chętnie dyskutują w sieci o oszczędnościach. W I kwartale tego roku w mediach społecznościowych pojawiło się blisko 90 proc. wszystkich wzmianek o bankach – wynika z badania IMM. Klienci radzą, czasami dają gotowe rozwiązania.
Ubezpieczenia komunikacyjne, które trzeba i warto mieć
Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej jest obowiązkowe dla każdego kierowcy i po prostu trzeba je mieć, zarówno dlatego, że tak stanowi prawo, jak i dla własnego dobra. To jedyne obowiązkowe ubezpieczenie komunikacyjne,

