Kto może uzyskać kartę paliwową?

Kto może uzyskać kartę paliwową?

Wielu przedsiębiorców korzysta obecnie z leasingu długoterminowego. To bardzo dobre wyjście dla małych i średnich firm, które nie mogą sobie pozwolić na większe wydatki. Jedną z dodatkowych propozycji takiego wynajmu jest prawo założenia karty paliwowej. W jakim celu została wprowadzona? Czy przyda się każdemu?

Przede wszystkim karta paliwowa została stworzona, aby ułatwić klientom sprawdzanie kosztów tankowania oraz prezentować najlepsze oferty wszystkich sieci stacji paliw w Polsce. To wygodne rozwiązanie, bowiem konsument sam zadecyduje, gdzie zakupy się opłacą.

Oprócz tego właściciel karty paliwowej może liczyć na atrakcyjne zniżki dla stałych klientów oraz kupony i wartościowe nagrody za uczestnictwo w konkursie. Wśród nagród są bezpłatne tankowania lub gadżety samochodowe.

Aby otrzymać kartę paliwową należy powiedzieć o tym podczas zawierania umowy leasingowej. Zwykle firmy wynajmujące samochody podejmują współpracę ze stacjami paliw i posiadają bardzo dobre oferty. Karta przyznawana jest na podstawie numeru rejestracyjnego pojazdu.

red. Justyna Błahut
gazetapodatkowa.net

Previous Cash Back – na czym polega?
Next Ile wynosi opłata środowiskowa?

Może to Ci się spodoba

Samochód 3 komentarze

Ile właściciel pojazdu zapłaci za nieważne ubezpieczenie?

Każdy właściciel samochodu, zobowiązany jest do ubezpieczenia pojazdu (OC). Wybór firmy ubezpieczeniowej uzależniony jest od indywidualnych oczekiwań i zasobności portfela kierowcy. W przypadku próby ominięcia wytycznych przewidziano kary ustawowe. Jakie

Samochód 1Comments

Jaka stawka za kilometr – czyli kilometrówka w 2013 roku

Aktualnie wiele przedsiębiorstw i dużych firm musi jeździć w różne miejsca, załatwiać, umawiać się z kontrahentami. Bez samochodu byłoby to zdecydowanie trudniejsze. Nie zawsze jednak przedsiębiorstwo stać na zakup nowych

Samochód 1Comments

Charakterystyka wynajmu średnioterminowego

Alternatywą dla długoterminowego najmu samochodu oraz jednodniowego pożyczania pojazdu będzie wynajem średnioterminowy. Usługa ta została stworzona na prośbę wielu klientów, którym nie pasowały dostępne rozwiązania. Na czym polega ta forma

3 komentarze

 1. Waldek
  Wrzesień 02, 17:21 Reply
  Karta paliwowa to jest bardzo dobry pomysł. Często można w zamian za tankowanie dostać jakieś atrakcyjne nagrody i mamy takie jak by dwa w jednym, dużo korzyści.
 2. nadól
  Sierpień 10, 14:02 Reply
  Przede wszystkim karta paliwowa została stworzona, aby ułatwić klientom sprawdzanie kosztów tankowania. Dodatkowe rabaty to dodatkowy atut.
 3. agon
  Grudzień 20, 12:07 Reply
  Dokładnie. Karta paliwowa to świetny pomysł, a szczególnie te rabaty, które są dawane od czasu do czasu.

Zostaw odpowiedź