Kto może uzyskać kartę paliwową?

Kto może uzyskać kartę paliwową?

Wielu przedsiębiorców korzysta obecnie z leasingu długoterminowego. To bardzo dobre wyjście dla małych i średnich firm, które nie mogą sobie pozwolić na większe wydatki. Jedną z dodatkowych propozycji takiego wynajmu jest prawo założenia karty paliwowej. W jakim celu została wprowadzona? Czy przyda się każdemu?

Przede wszystkim karta paliwowa została stworzona, aby ułatwić klientom sprawdzanie kosztów tankowania oraz prezentować najlepsze oferty wszystkich sieci stacji paliw w Polsce. To wygodne rozwiązanie, bowiem konsument sam zadecyduje, gdzie zakupy się opłacą.

Oprócz tego właściciel karty paliwowej może liczyć na atrakcyjne zniżki dla stałych klientów oraz kupony i wartościowe nagrody za uczestnictwo w konkursie. Wśród nagród są bezpłatne tankowania lub gadżety samochodowe.

Aby otrzymać kartę paliwową należy powiedzieć o tym podczas zawierania umowy leasingowej. Zwykle firmy wynajmujące samochody podejmują współpracę ze stacjami paliw i posiadają bardzo dobre oferty. Karta przyznawana jest na podstawie numeru rejestracyjnego pojazdu.

red. Justyna Błahut
gazetapodatkowa.net

Previous Cash Back – na czym polega?
Next Ile wynosi opłata środowiskowa?

Może to Ci się spodoba

Samochód 2 komentarze

Mandat dla pracownika – jak księgować?

Wielu podwładnych, szczególnie w branży przedstawicielstwa handlowego, ma samochód zapisany na firmę i może z niego korzystać w ramach spełnianych przez siebie powinności zawodowych. Niejednokrotnie zmierzają w różne miejsca, ignorują

Samochód 2 komentarze

Kiedy potrzebna jest ewidencja przebiegu pojazdu? Czy wymaga jej korzystanie z auta w leasingu?

Samochód w firmie to duże ułatwienie, ale też spora ilość dodatkowych formalności. Każdy właściciel firmowego auta stanął przed dylematem jak rozliczać użytkowany pojazd. Odliczenie wydatków związanych z eksploatacją samochodu od

Samochód 1Comments

Jaka stawka za kilometr – czyli kilometrówka w 2013 roku

Aktualnie wiele przedsiębiorstw i dużych firm musi jeździć w różne miejsca, załatwiać, umawiać się z kontrahentami. Bez samochodu byłoby to zdecydowanie trudniejsze. Nie zawsze jednak przedsiębiorstwo stać na zakup nowych

3 komentarze

 1. Waldek
  02 września, 17:21 Reply
  Karta paliwowa to jest bardzo dobry pomysł. Często można w zamian za tankowanie dostać jakieś atrakcyjne nagrody i mamy takie jak by dwa w jednym, dużo korzyści.
 2. nadól
  10 sierpnia, 14:02 Reply
  Przede wszystkim karta paliwowa została stworzona, aby ułatwić klientom sprawdzanie kosztów tankowania. Dodatkowe rabaty to dodatkowy atut.
 3. agon
  20 grudnia, 12:07 Reply
  Dokładnie. Karta paliwowa to świetny pomysł, a szczególnie te rabaty, które są dawane od czasu do czasu.

Zostaw odpowiedź