Money2Money – Zarabiaj. Po prostu

Money2Money – Zarabiaj. Po prostu

Czy zarabianie pieniędzy może być proste? Na to pytanie z pewnością każdy z nas próbował sobie nie raz odpowiedzieć. W dobie Internetu pojawiło się wiele nowych rozwiązań, kuszących na każdym kroku szybkim i łatwym dochodem programów oraz portali, które wciąż się mnożą, wyskakując jak grzyby po deszczu. Czy zawsze bezpiecznie jest ufać własnej intuicji? Warto zachować zdrowy rozsądek i zaufać wyłącznie tym, za którymi kryje się sprawdzony i doświadczony właściciel. Takim programem jest Money2Money. Z nim możesz zarobić, po prostu!

Kilka słów o programie

Nazwa Money2Money brzmi dziwnie znajomo? Zgadza się, słusznie możemy skojarzyć ją z właścicielem programu, którym jest Money.pl – największe internetowe medium biznesowe. Sam program partnerski istnieje już na rynku od 10 lat. W tym czasie wypłacono Partnerom ponad 16 milionów złotych prowizji, a rekordowa wypłata jednorazowa wynosiła ponad 140 tysięcy złotych. Dziś w ofercie programu znajduje się ponad 300 produktów i usług sygnowanych tak znanymi markami, jak np. Aliorbank, Link4, mBank, ING oraz wiele innych. Money2Money.com.pl to jedyny program partnerski umożliwiający Ci działanie zarówno na płaszczyźnie internetowej, jak również w świecie realnym – możesz połączyć obie możliwości, lub skupić się na jednej, wybór należy tylko do Ciebie. Zarejestruj się pod adresem www.money2money.com.pl i zacznij działać.

Zarabianie jest proste

Jesteś tradycjonalistą i nie wierzysz w łatwe dochody? Uważasz, że godziwe zarobki osiągnąć można wyłącznie dzięki ciężkiej pracy i wielu wyrzeczeniom? Dziś ukażemy Ci zupełnie nowe możliwości na stałe zwiększenie Twojej pensji. Udział w programie partnerskim Money2Money jako Agent to aż kilka różnych sposobów na zarobienie pieniędzy:

 • Polecaj!

  Polecając produkty oraz usługi objęte programem partnerskim Money2Money innym osobom, uzyskujesz podwójną korzyść. Nie tylko w postaci prowizji pieniężnej, lecz również pewności, że Twój Klient trafi w dobre ręce zaufanych fachowców i dzięki Tobie sam uzyska korzyści dla siebie. Przyjemne z pożytecznym? Jak najbardziej!

 • Zarabianie na sobie? Czemu nie!

  Przeglądając produkty i usługi objęte programem warto zastanowić się, czy my sami nie moglibyśmy z nich skorzystać. Bycie swoim własnym Agentem również może mieć niezliczoną ilość zalet – jeżeli zainteresuje nas np. bank oferujący nam o wiele bardziej interesujące konto od tego, jakie obecnie posiadamy, warto skorzystać z tej usługi. Otrzymamy podwójną korzyść, zatem… znów przyjemne z pożytecznym.

 • Werbuj Agentów – pośrednio i bezpośrednio!

  Za polecanie przystąpienia do programu partnerskiego Agent Money2Money innym osobom, możesz otrzymać:

  • Premię wysokości 20% od zarobków z prowizji Agentów uzyskanych poprzez Twoje bezpośrednie polecenie;
  • Premię wysokości 10% od zarobków z prowizji Agentów uzyskanych poprzez polecenie osób zarejestrowanych z Twojego bezpośredniego polecenia.
 • Uzyskuj dane

  Uzyskując zgodę na przetwarzanie danych osobowych Twoich Klientów przez Money2Money, możesz otrzymać premię w wysokości 20% od przychodu zrealizowanego na poleconych przez Ciebie Klientach.

 • Zbieraj super bonusy

  Dzięki efektywności własnej pracy oraz dobrym wynikom, możesz liczyć na specjalne bonusy pieniężne.

Czy każdy może zostać Agentem?

Agentem Money2Money może zostać każda osoba fizyczna, która ukończyła 18 lat lub firma, bez względu na formę prawną. Możesz skorzystać z programu niezależnie od tego, czy chcesz tylko dorobić do pensji, poszerzyć firmowe portfolio o nowe produkty brandowe, czy też zbudować własny biznes od podstaw, korzystając z wieloletniego doświadczenia oraz wiedzy eksperckiej oferowaną przez Money2Money. W każdej chwili będziesz mieć do dyspozycji dedykowane Biuro Obsługi Partnerów. Dzięki temu, nawet gdy nie posiadasz jeszcze doświadczenia, specjaliści poprowadzą Cię prostą drogą do sukcesu.

Jeśli poszukujesz informacji w zakresie finansowania przedsiębiorstw lub obniżenia kosztów prowadzonej działalności gospodarczej to napisz. Postaramy się skutecznie doradzić i zaproponować najlepsze rozwiązanie.-
* Wymagane

Dziękujemy za zainteresowanie finansowaniem działalności! Nasz konsultant skontaktuje się tak szybko, jak to tylko będzie możliwe!

Previous Lokaty: realne zyski najniżej od półtora roku
Next Polacy szybko się bogacą, najwięcej oszczędzają rolnicy

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

Podatnicy muszą pamiętać o rozliczeniu dochodów uzyskanych za granicą

Polacy, którzy wyjeżdżają za granicę do prac sezonowych, muszą pamiętać o rozliczeniu dochodów z tego tytułu przed polskim fiskusem. Dotyczy to też dochodów z wynajmu nieruchomości za granicą czy sprzedaży akcji. Przy takim

Wiadomości 0 Comments

W ciągu 2 lat rynek handlu w internecie urośnie do 60 mld zł

2018 rok przyniesie dalszy wzrost rynku e-handlu, nawet o 30 proc. Jego wartość może wzrosnąć do blisko 60 mld zł do 2020 roku – szacują eksperci Tpay.com. Za tak dużą dynamiką

Wiadomości 0 Comments

Franczyza, a marketing

Każdy doświadczony przedsiębiorca, zdaje sobie sprawę z tego, jak istotny dla powodzenia wszelakiego biznesu jest marketing, czyli działania mające na celu dotarcie do jak najszerszego grona konsumentów i zachęcenie ich

6 komentarzy

 1. pawlo
  06 września, 14:02 Reply
  Zarabianie pieniędzy wbrew pozorom nie jest takie proste i wydaje mi się, że programy tego typu wcale tego nie ułatwiają. Najprościej pójść do pracy i po prostu zarabiać.
 2. Rafał
  11 września, 14:23 Reply
  Jeżeli mam być szczery to już przestałem wierzyć w te wszystkie internetowe programy, w których można coś zarobić. Ja jeszcze nigdy nie zarobiłem w ten sposób.
 3. Grześ
  22 września, 22:18 Reply
  Mój cały zarobek z takich stron to maksymalnie 10 zł, a wypłata od 50zł... Więc według mnie nie opłaca się, bo już wolę chociażby za ulotkami gdzieś popatrzeć żeby dorobić.
 4. Bijek
  23 września, 22:21 Reply
  Ja swego czasu dużo nawet czerpałem z tego. Około 400-600 zł miesięcznie i jako student było na małe wydatki. Do tego jeszcze pracowałem w sklepie więc miałem za co się utrzymać. :D
 5. kapix
  24 września, 22:16 Reply
  Nigdy nie korzystałem i korzystać nie chcę. Ponoć na takich stronach można zarobić, ale grosze... Więc nawet szkoda mi czasu w klikanie w reklamy itp., bo to jest bez sensu.
 6. Michał
  10 sierpnia, 21:08 Reply
  Chyba lepiej zająć się PPA lub PPI (sprawdźcie proszę w google jeśli nie znacie, zbyt wiele do tłumaczenia). Bez nakładu pieniężnego można szybko coś osiągnąć. Ponadto serwisy są całkiem dobrze wypłacalne.

Zostaw odpowiedź