Czy warto skorzystać z kredytu samochodowego?

Czy warto skorzystać z kredytu samochodowego?

W obecnych czasach wiele osób nie wyobraża sobie życia bez samochodu. Jedni kupują auto z powodów zawodowych, inni mają dużą rodzinę i muszą pozostawać mobilni. Niestety nie każdy może pozwolić sobie na taki zakup. Czy należy zatem skorzystać z kredytu samochodowego?

Wiele instytucji bankowych oferuje ciekawe propozycje pożyczek na kupno samochodu. Różnią się rodzajem i wysokością odsetek oraz ewentualnymi opłatami manipulacyjnymi. Wszystkie łączy kilka podstawowych warunków dla osób starających się o kredyt.

Po pierwsze sprawdza się zdolność finansową oraz obecne miejsce pracy i wielkość wynagrodzenia. Sprawy te będą punktem odniesienia do oszacowania ostatecznej kwoty kredytu.

Na zakończenie trzeba dodać, że banki zajmują się udziałem w sprzedaży samochodów od salonów, komisów oraz partnerów biznesowych. Zatem powstaje cały wachlarz opcji dla zainteresowanego. Warto jednak zachować rozsądek i przemyśleć ważny zakup.

red. Justyna Błahut
gazetapodatkowa.net

Previous Czy małe firmy mają szansę na pożyczkę?
Next Czy biuro rachunkowe musi zostać ubezpieczone?

Może to Ci się spodoba

Finanse 0 Comments

Kto może ubiegać się o rentę socjalną?

W zgodzie z obowiązującymi w kraju ustawami prawo do renty socjalnej uzyskuje osoba, która jest niezdolna do pojęcia pracy. Przekazywaniem świadczenia trudni się Zakład Ubezpieczeń Społecznych, który decyduje o przyznaniu

Finanse 0 Comments

Krajowy sektor finansowy otwarty na innowacje

Polska jest dużym, chłonnym i otwartym na nowinki rynkiem, a polski sektor bankowy ma stabilną pozycję – ocenia Tomasz Rzeski, wiceprezes Inbanku. Wywodzący się z estońskiego sektora fintech Inbank zadebiutował w Polsce w marcu

Finanse 0 Comments

Na czym polega cross-selling?

Cross-selling to jedna z metod stosowanych przez instytucje bankowe, żeby zmusić klienta do zaakceptowania produktów dodatkowych. Często zjawisko to przejmuje miano sprzedaży wiązanej lub krzyżowej. Czym się charakteryzuje cały proces?

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź